Aslı Enver İle Murat Boz İlişkisi Bitti

Aslı Enver İle Murat Boz İlişkisi Bitti

Yaklaşık 2,5 yıldır beraber olan Murat Boz ile Aslı Enver ayrılık kararı aldı. Bu karardan sonra ayrılan ikiliden Aslı Enver, beraber oturdukları evden ayrıldı. İlişkinin başlamasından beri magazin camiasında örnek çift olarak görülen ikilinin ayrılık kararı herkes tarafından sürpriz olarak değerlendirildi.

Murat Boz ve Aslı Enver aşkı 2016 yılında başlamıştı. Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli yarışma programında jüri olan Murat Boz’un çekimlerine Aslı Enver’de katılmıştı. İkili daha sonra sosyal medya aracılığı ile aşklarını herkese ilan etti.

Örnek İlişki

Örnek ilişki olarak herkesin gördüğü Aslı Enver iel Murat Boz aşkı 2017 yılının mayıs ayında bir sarsıntıya uğradı. Sorunalrın üstesinden gelemeyen çift, ayrılma kararı verdi. Fakat verilen ayrılık kararına dayanamayarak iki ay sonra tekrar bir araya geldiler. Barışmanın ardına çiftin yakınları, ailelerinde tanıştığı için evlilik haberi bekliyordu. Ama evlilik kararı yerine ayrılık kararı geldi. İki tarafında sosyal medya hesabında hala birlikte oldukları fotoğraflar duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ziyaretçi
Trend Topic Satın al