Erdoğan’la Tanışmak İstiyorum

Erdoğan’la Tanışmak İstiyorum

Eski ağır siklet dünya şampiyonlarından Mike Tyson Türkiye’ye yapacağı ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la tanışmak istediğini söyledi.

Türkiye’ye Geldiğimde Tanışmalıyım

Ekim ayında Türkiye’de şarkıcı ve milletvekili Uğur Işılak’ın yapımcılık yapan kardeşi Murat Işılak tarafından yapılacak olan bir organizasyona katılması için davet götürülen ünlü boksör Mike Tyson Murat Işılak ile yaptığı organizasyon görüşmesi sonrası yaptığı açıklamada’ Türkiye’ye çok selam gönderiyorum ve ekim ayında organizasyon için Türkiye’ye geldiğimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmek ve kendisiyle mutlaka tanışmak istiyorum’ diyerek yapımcı Murat Işılak’ tan kendisine yardım etmesini istedi.

Murat Işılak tarafından ekim ayı içinde yapılacak olan organizasyona dünyaca ünlü boksör Mike Tyson da katılacak. Mike Tyson Türkiye’de yapılacak olan organizasyona katılmak için geldiğinde dünyanın sayılı liderleri arasına adında söz ettirmeyi başaran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmek ve onunla tanışmak istiyorum, bu konuda’da organizasyonu yapan Murat Işılak’tan bana yardım etmesini istiyorum diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ne kadar çok tanışmak istediği gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ziyaretçi
Trend Topic Satın al