Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin TFF’nin Kararı Ne Olacak?

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin TFF’nin Kararı Ne Olacak?

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında olaylar yaşandı. Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında olan maç yarıda kesildi. Yarım kalan maç için TFF’nin vereceği karar bekleniyor.

Beklenen Karar

Beşiktaş takımı beklenen kararın 3-0 olarak lehine olması gerektiğini söylerken, Fenerbahçe ise Beşiktaş takımının sahadan çekildiğini, bu yüzden 3-0 kendi lehine olması gerektiğini söyledi. Fenerbahçe takımının bir diğer alternatif olarak sunduğu karar maçın tekrarlanması.

Bugün saat 13:00 itibari ile TFF masaya oturarak değerlendirme yapacak. Karar için 6 farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler, Futbol Müsabakalarının Talimatı gereği 19. madde uygulanarak Fenerbahçe 3-0 mağlup olur ve Beşiktaş takımı finale çıkar. Yine 24. madde gereği maçı terk eden takım 3-0 mağlup kararı verilerek Fenerbahçe finale çıkar. İki takım da hükmen mağlup sayılabilir.

Yarım Kalan Şartlar İle Maçın Devamı

Bir diğer ihtimal dâhilinde karşılaşmanın, aynı şartlar ile tekrarlanmasına karar verilebilir. Yapılan maç tamamen yeniden oynanma kararı da verilebilir. Bu alternatiflerden birini seçerek kararı TFF verecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ziyaretçi
Trend Topic Satın al